O nás

Vznik

Naše firma Filipovy iPhony vznikla v roce 2019. Zakladatel, Filip Hynek si založil svoji živnost za účelem udělat cenově dostupnější, dražší, ale kvalitní značku Apple a přiblížit výhody používání této značky.

Naše první prodejna se oficiálně otevřela 2.8.2021, když se nalezly první prostory, které by vystačily na rozjezd firmy a na realizaci prvotních myšlenek. Nachází se v 2. patře Masarykova náměstí 103 ve Valašských Kloboukách. Celkový design a vzhled byl zamýšlen postupně, ale chtěli jsme se držet toho, čeho si velice vážíme a promítnout to do celkového vzhledu prodejny, a to přírody. Příroda je pro nás čistota, život a jednoduchost a každým dnem nám dává náboj zlepšovat se.

 

Sortiment

Prvně jsme se začali specializovat výhradně na použité iPhony ze zahraničních leasingových společností a poté, co firma nabírala první úspěch, rozšířili jsme sortiment o další produkty. Aby jsme nabídli lidem i více služeb, tak jsme navázali spolupráci se společnostmi, co se zaměřují na opravy a stali jsme se také výdejním místem Zásilkovny. 

Většina naší elektroniky pochází ze zahraničích leasingových firem a mají všechny původní součástky a další můžou být opravované (repasované) s originálními součástky nebo neoriginálními a v neposlední řadě nabízíme i nové produkty (sluchátka, reproduktory, příslušenství,...).

 

Kategorie použitých iPhone/MacBook/iMac

Jak poznám v jakém stavu mi dorazí použité zboží?

Aby jsme poskytli lidem větší výběr a přehlednost, rozdělujeme použité zboží podle kosmetických vad na jednotlivé kategorie, které najdete v návodu Jak nakupovat.