Apple Watch Series 6 GPS 40mm Silver

Kód: 3044
Stav B
Značka: Apple
5 699 Kč 5 699 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Chytré hodinky, Retina displej, vodotěsnost do 50m, Wi-Fi, BlueTooth, měření tepové frekvence, hladiny kyslíku v krvi, sledování spánku, notifikace z telefonu, Hovor, SMS, Sociální sítě, GPS
 

Detailní informace

Nové,nepoužité zboží v originálním obalu
Nové, nepoužité zboží v originálním obalu
Nový produkt, byl pouze rozbalen
Nové zboží, pouze rozbaleno
Stav A+
Použité zařízení, vzhledově skoro jako nový
Stav A
Použité zařízení, nepatrné známky používání
Stav A-
Použité zařízení, nese menší kosmetické vady
Stav B
Použité zařízení, nese větší kosmetické vady

Detailní popis produktu

Apple Watch Series 6 GPS

Nejchytřejší hodinky, které jsou perfektním doplňkem pro všechny, kteří chtějí žít zdravěji, sportovat efektivněji a mít dokonalý přehled. Pomocí Apple Watch můžete bezkontaktně platit, najít svůj směr pomocí navigace, poslouchat hudbu i telefonovat nebo odpovídat na e-maily a mnoho dalšího.

Mimořádné přesnosti při monitoringu spánku i sportu – při běhu, plavání i v posilovně – dosahují Apple Watch Series 6 díky špičkovým senzorům pro měření hladiny kyslíku v krvisrdeční činnosti i vygenerování vlnového průběhu EKG.

Klíčové vlastnosti:

  • Měření hladiny kyslíku v krvi
  • Aplikace EKG
  • Nejpřesnější měření spánku a zaznamenávání sportovních aktivit
  • Jasnější displej pro perfektní čitelnost za každé světelnosti
  • Excelentní výkon a spousta možností systému watchOS

Měření hladiny kyslíku v krvi

Novinkou je v podání Series 6 měření hladiny kyslíku v krvi. Tento klíčový ukazatel poskytuje perfektní vypovídací hodnotu o vaší celkové kondici. Díky špičkovému snímači v hodinkách můžete kdykoli a kdekoli zjistit, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Navíc dochází k průběžnému monitorování 24 hodin denně pro dokonalý přehled.

Chytrá korunka Digital Crown a EKG

Korunka Digital Crown slouží k ovládání, má vestavěné elektrody a spolu se zadním sklíčkem snímá elektrické impulzy srdce. Stačí pouze přiložit prst ke korunce Digital Crown. Poté během 30 vteřin dojde k vygenerování vlnového průběhu EKG. Díky tomu hodinky zvládnou určit, zda váš srdeční rytmus nevykazuje znaky fibrilace síní, nebo jestli je průběh sinusový. S předstihem tak dokážou Apple Watch odhalit nebezpečnou nepravidelnost srdečního rytmu.

Sledování spánku

Aplikace Spánek důkladně monitoruje kvalitu vašeho spánku. Pomůže vám si vybudovat správné návyky, abyste se cítili každý den svěží a žili zdravěji.

Dostanou vás do nejlepší formy

Series 6 nabízí díky špičkové senzorové výbavě ještě přesnější měření tréninků – při běhu, v posilovně i při plavání, abyste se dostali do nejlepší formy.

Desítky tréninků

Na výběr máte desítky tréninků od běhání přes chůzi až po jógu nebo plavání či tanec.

Ještě více jasnější displej

Perfektně čitelný i z různých úhlů je ještě mnohem jasnější Retina displej oproti starším předchůdcům. Hodinky mají stále aktivní výškoměr, který neustále sleduje změny nadmořské výšky a přináší ještě přesnější data o vašich aktivitách uvnitř i venku. Se stále zapnutým displejem nemusíte zvedat ruku k probuzení hodinek. Na výběr máte obrovské množství ciferníků, které vyhoví každé příležitosti.

Hudba a podcasty

Hudbu si můžete užívat rovnou z vašeho zápěstí. Apple Music přináší výběr z více než 70 miliónů skladeb a také oblíbené podcasty.

Kroužky Aktivity + Sdílení aktivity

Výbornou motivací, abyste více cvičili, měli více pohybu a celkově žili zdravěji jsou kroužky aktivity. Svou aktivitu můžete Sdílet s rodinou a přáteli.

Dokonalé propojení

Po spárování s iPhonem si můžete vyřídit hovor nebo rychle odpovědět na email. S Apple Pay můžete bezkontaktně platit a díky integrovanému kompasu GPS využít služby navigace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Apple Watch
Záruka: 1 rok
Stav produktu: Použité, Stav B
Odpočet DPH: NE, PLNĚNÍ OSVOBOZENÉ OD DPH § 90
Barva: Silver
Operační systém: watchOS (možnost aktualizace na nejnovější verzi)
Obsah balení: Apple Watch, řemínek (jiné značky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: