Apple HomePod mini, bílý

Kód: 695
Značka: Apple
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Hlasový asistent Siri pro Apple HomeKit, podporované OS: iOS, pásma WiFi 2,4 GHz, slouží k ovládání chytré domácnosti a přehrávání hudby, podpora Apple Music, aplikace v angličtině. Zboží je dodáváno se síťovým konektorem, který není kompatibilní se zásuvkami typu E, F. Redukci dodáváme jako součást objednávky.

Detailní informace

Nové,nepoužité zboží v originálním obalu
Nové, nepoužité zboží v originálním obalu
Nový produkt, byl pouze rozbalen
Nové zboží, pouze rozbaleno
Stav A+
Použité zařízení, vzhledově skoro jako nový
Stav A
Použité zařízení, nepatrné známky používání
Stav A-
Použité zařízení, nese menší kosmetické vady
Stav B
Použité zařízení, nese větší kosmetické vady

Detailní popis produktu

Úžasný zvuk

HomePod mini je nabitý inovacemi a přináší nečekaně velký zvuk pro reproduktor své velikosti. Při výšce pouhých 8,4 cm nezabírá téměř žádné místo, ale vyplňuje celou místnost bohatým 360stupňovým zvukem, který zní úžasně z každého úhlu.

Zvuk posouvající hranice

Využitá technologie vytváří kompletní a detailní tóny mnohem většího reproduktoru - a HomePod mini jej zesílí.

Nadčasový design

HomePod mini je navržen tak, aby se vešel kamkoli v domě. Jeho elegantní tvar je zabalen v dokonale bezešvém síťovém materiálu, který je prakticky průhledný pro zvuk, který jím prochází. Podsvícená dotyková plocha nahoře poskytuje rychlé ovládání.

S několika mini reproduktory HomePod rozmístěnými po celém domě můžete mít připojený zvukový systém pro celý váš domov. Požádejte Siri, aby přehrála jednu skladbu všude nebo stejně snadno jinou skladbu v každé místnosti. HomePod mini pracuje s HomePodem pro multiroom audio a funkce, jako je Intercom. 

Pokud chcete posunout úžasný zvukový zážitek HomePod mini ještě dále, můžete vytvořit stereofonní pár. Dva mini reproduktory HomePod spárované ve stejné místnosti vytvářejí levý a pravý kanál pro pohlcující zvukovou scénu.

Vícemístné párování

HomePod mini pracuje bez námahy s vašimi zařízeními Apple. Přijměte příchozí hovor z iPhonu, poslouchejte hudbu na Macu nebo vylepšete zážitek ze sledování televize tím, že přenesete zvuk z Apple TV na vyšší úroveň - všechny produkty se připojují k HomePod mini.

Neomezujte se

Pokud si užíváte hudbu nebo podcast a musíte odejít, můžete pokračovat v poslechu na svém iPhonu bez ztráty rytmu. Jednoduše svůj iPhone přiblížíte k HomePod mini. Zažijete ten pocit, že se váš iPhone a HomePod mini propojují prakticky během přenosu zvuku. Přesouvejte hudbu a podcasty mezi HomePod mini a iPhone.

Již brzy také přijdou personalizované návrhy poslechu, které se automaticky zobrazí na vašem iPhonu, když jej budete držet vedle HomePod mini. Okamžité ovládání budete mít na dosah ruky, aniž byste museli odemykat iPhone.

Siri udělá všechno bez námahy

Siri je váš inteligentní asistent všeho druhu, díky čemuž je HomePod mini středem aktivit vaší rodiny. Ať už potřebujete pomocnou ruku s nejrůznějšími každodenními úkoly, chcete snadno ovládat své inteligentní domácí doplňky nebo si jen chcete poslechnout svou oblíbenou skladbu - zeptejte se Siri.

Až šest hlasů

Siri dokáže rozpoznat hlasy až šesti různých členů rodiny na HomePod mini - a vytvořit osobní zážitek pro každou osobu. Takže hudba, kterou táta slyší, když se zeptá na něco, co by se mu líbilo, je zcela odlišná od toho, co slyší děti, když se ptají. Pomocí osobních požadavků může Siri rozpoznat konkrétní hlas a předat informace o této osobě z aplikací pro iPhone.

Interkom do celé domácnosti

S více než jedním HomePodem Mini v domě, můžete snadno komunikovat se svými členy rodiny pomocí hlasu pomocí interkomu. Požádejte Siri, aby vám poslala zprávu do celého domu nebo do jednotlivých místností - a každý může snadno odpovědět.

Hej Siri, ohlaš, na cestě domů chceš, abych něco vyzvedl?

Interkom funguje také s vašimi dalšími zařízeními Apple, takže můžete posílat a přijímat zprávy přes CarPlay za jízdy, na AirPodech během tréninku nebo s Apple Watch, když máte pochůzky. 

Snadné připojení, jednoduché ovládání

Nastavte si svůj smart home a zůstaňte ve spojení odkudkoli. Ať už již máte smart home nebo kupujete své první chytré zařízení, nastavení - a připojení kdekoli - je hračka s aplikací Home a HomePod mini.

  • Když nastavíte HomePod mini, automaticky se přidá do aplikace Home a jediným hlasem můžete okamžitě ovládat libovolné zařízení HomeKit.
  • HomePod mini může také fungovat jako domácí rozbočovač, což vám umožní dálkově ovládat příslušenství HomeKit. Kamkoli jdete, můžete vidět živý pohled z předních dveří, zavřít garáž a zamknout nebo odemknout dům pomocí aplikace Home.
  • Chcete se dozvědět více o výhodách inteligentního domu? Karta Objevit v aplikaci Domácnost je tím nejlepším místem, kde můžete zjistit, co je možné, získat doporučení k nejlépe hodnocenému příslušenství, které funguje s HomePod mini, a připojit se k aplikaci Apple Store, kde získáte další podrobnosti 

Reproduktor, který chrání vaše právo na soukromí

Ochrana soukromí je zásadní - zejména u vás doma. HomePod mini je navržen tak, aby udržoval vaše osobní informace v bezpečí a byl důvěryhodným pomocníkem v každodenním životě vaší rodiny.

  • HomePod mini poslouchá pouze „Hey Siri“ - takže můžete svobodně mluvit, nemusíte se obávat, že cokoliv co řeknete bude odesláno z vašeho domova, dokud neaktivujete Siri dotykem, nebo HomePod mini neuslyší kouzelná slova: „Hej Siri.“
  • HomePod mini pracuje s vaším iPhonem. Požadavky jako je poslech vašich zpráv nebo poznámek jsou dokončeny na zařízení, aniž by tyto informace byly odhaleny společností Apple.
  • Když se Siri na něco zeptáte, váš požadavek je spojen s náhodným identifikátorem, nikoli s vaším Apple ID.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlasový asistenti
Záruka: 2 roky (IČO: 12 měsíců)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: